Možnosti izobraževanja v ZDA

EducationUSA Higher Education Fair 2014

Dne 24. 3. 2014 bo v Ljubljani sejem, na katerem bo več ameriških šol predstavljalo svoje študijske programe in možnosti za štipendije. Udeležba na sejmu je brezplačna, potrebna pa je registracija.

Če vas zanimajo informacije o študiju ali drugih možnostih izobraževanja v ZDA, se lahko v ponedeljek, 24. 3. 2014, med 16. in 20. uro v City hotelu na Dalmatinovi 15 v Ljubljani udeležite sejma EducationUSA Higher Education Fair.

Sejem je odlična priložnost za seznanitev z ameriškim izobraževalnim sistemom, dodiplomskimi in podiplomskimi študijskimi programi, možnostmi štipendij in podobnim.

Na sejmu boste imeli možnost spoznati različne šole in se pogovoriti z njihovimi predstavniki, na sejmu pa bodo prisotni tudi svetovalci EducationUSA centra.

Udeležba na sejmu je brezplačna, obvezna pa je predhodna registracija.

Seznam in opis sodelujočih šol najdete v tem dokumentu.