Zimska šola v naravi

Dijaki 2. š so se v tednu pred počitnicami udeležili zimske šole v naravi.

Tradicionalno so tridnevne aktivnosti potekale v Ribnici na Pohorju, kjer nam nudijo odlične bivalne pogoje, smučarski tereni pa omogočajo užitek vsem, ne glede na smučarsko predznanje. Zima letos zimskim športom res ni bila naklonjena, a smo vseeno ujeli nekaj “suhih” dni in smučanja, čemur je šola v naravi v osnovi namenjena, res ni manjkalo. Občasno spremljanje zimskih olimpijskih iger, z velikimi uspehi naših športnikov, pa je prav lepo popestrilo naše bivanje v Ribnici. Tudi kakšna bolezen in manjša poškodba ni mogla pokvariti dobrega vzdušja, ki je bilo vidno na vsakem koraku. Vsekakor je za nami lepa in koristna izkušnja, ki prispeva nov kamenček v mozaik dobrih odnosov, povezanosti in razumevanja znotraj oddelka.

Galerija slik!