ROKOMETAŠI V ČETRTFINALU !

Po dolgih letih, ko smo v šolskem rokometnem prvenstvu vselej obstali v Velenju, nam je tokrat vendarle uspelo. Ekipa gimnazije se je uvrstila v državno četrtfinale, ki bo predvidoma v decembru, pomerili pa se bomo z dvema ekipama iz celjskega območja in eno iz Ljubljane.

Obe tekmi, ki smo ju odigrali sta bili zelo napeti in rezultatsko izenačeni. Z gimnazijci iz Slovenj Gradca so fantje odigrali neodločeno (19:19), kar nam je dalo možnost, da ob zmagi nad Velenjčani osvojimo prvo mesto. V borbeni in na trenutke celo živčni tekmi smo slavili s 15:14 in se veselili napredovanja.

Za našo ekipo so nastopili: Žan Šol (najboljši strelec), Martin Vižintin, Leo Hajtnik, Luka Popič, Matjaž Apat, Matej Pogorevčnik, Grega Klarič in Marko Vezovnik.

KONČNI REZULTAT:

1. Gimnazija Ravne na Koroškem   3 točke