Naše dijakinje bronaste na polfinalnem državnem tekmovanju v odbojki

Po dobrih igrah na področnem tekmovanju,četrtfinalu, polfinalu,ko je bilo potrebno premagati mnogo ekip, so se naše dijakinje v polfinalu skupine A uvrstile na tretje mesto, kar pomeni da so na končni razpredelnici v državi med vsemi šolami uvrščene na 5. do 8. mesto.

V Mariboru se je 25. 3. 2013 odvijal polfinalni turnir skupine A v odbojki za dijakinje. Organizirala ga je Druga gimnazija Maribor.

Naše punce so dosegle v skupini A med množico izjemno močnih ekip 3. mesto in prejele bronasto plaketo. Za dobro igro jim grejo vse čestitke in pohvale.

Našo šolo so zastopale: Petrič Urška, Bahč Nuša, Mrdavšič Ana, Grzina Neja, Jevšnikar Barbara, Gracej Zala, Kerbler Kristina, Kerbler Ana, Bukovec Špela, Vertačnik Žana, Nabernik Naja.

V skupin A so nastopile šole: 1. Gimnazija Celje, 2. Gimnazija Maribor, Gimnazija Murska Sobota, Gimnazija Ravne na Koroškem.

V skupini B so nastopile: Gimnazija Nova Gorica, Gimnazija Koper, Gimnazija Ljubljana Šiška, Gimnazija Novo mesto.

To so same odbojkarske šole in zato našim puncam, ki so dobro zastopale barve naše šole še enkrat čestitke.

Poglejte še nekaj utrinkov s tekmovanja.

photo4photo5

photo6photo7