Naši dijaki odlični na tekmovanju iz logike

Na šolskem tekmovanju iz znanja logike, ki smo ga izvedli na šoli, je sodelovalo 69 dijakov.

Bronasto priznanje prejmejo naslednji dijaki: Domen Vreš 1. a, Tadej Izak 1. b, Vasja Vončina 1. c, Domen Grauf 1. a,  Barbara Cigler 1. d , Marko Pavleković 1. d, Jaka Tasič 1. a, Anže Šumah 1. d, Marcel Grnjak 1. a, Tara Ledinek 2. a, Leja Piko 2. b, Katja Vrhnjak 2. d, Jerneja Šušel 2. b, Žan Gostenčnik 3. d, Jelena Lazarović 3. c, Luka Lodrant 3. c, Marko Češnjaj 3. š, Luka Jernejc 3. a, Klara Pavleković 4. d, Tjaša Navotnik 4. b, Miha Borko 4. c, Živa Ledinek 4. š, Miha Petek 4. a, Rok Kuzman 4. c in  Peter Šavc 4. d.

Dijaki, ki so na šolskem tekmovanju dosegli največje število točk, so se uvrstili na državno tekmovanje, ki je potekalo v Ljubljani. Našo šolo so odlično zastopali: Domen Vreš, Tadej Izak, Vasja Vončina, Tara Ledinek, Žan Gostenčnik in Klara Pavleković. Tara Ledinek je prejela zlato priznanje, Vasja Vončina, Domen Vreš, Tadej Izak in Klara Pavleković pa srebrno.

Vsem  iskreno čestitamo!