Odbojkarice zmagale na področnem tekmovanju

V petek, 18. 1. 2013, so se naše odbojkarice udeležile področnega turnirja, kjer so sodelovale najboljše ekipe srednjih šol iz Raven, Slovenj Gradca in Velenja.

Tekmovanja so se udeležile ekipa Gimnazije Velenje, ekipa Srednje šole Slovenj Gradec Muta in ekipa Gimnazije Ravne.

Z dvema zmagama pod vodstvom trenerja Rada Krenkerja so dijakinje ravenske gimnazije dosegle 1. mesto in se tako uvrstile na četrtfinalni turnir.

Premoč naših dijakinj je bila kar precejšnja in lahko smo ponosni na njih. Z dobro igro so pokazale, da dobro trenirajo in, da za trening tudi dobro izkoriščajo ure športne vzgoje v športnih oddelkih.

Lahko rečemo, naše odbojkarice, kar tako naprej in čestitke za zmago.Kar nam ni uspelo v lanskem šolskem letu, nam je uspelo letos in z dobrim delom, se daleč pride in napreduje.

NAŠA EKIPA: KERBLER ANA, BAHČ NUŠA, GRACEJ ZALA, MRDAVŠIČ ANA, PLEMEN MONIKA, ZDOVC SAŠA, BUKOVEC ŠPELA, BOBEK TANJA, JEVŠNIKAR BARBARA, PETRIČ URŠKA, KERBLER KRISTINA, NABERNIK URŠA,

Še nekaj utrinkov s tekmovanja:

photo1 1

photo2 1