DP SŠ v dvoranskem lokostrelstvu

V nedeljo, 4.3.2012, se je lokostrelska ekipa naše gimnazije udeležila finalnega tekmovanja za državno prvenstvo srednjih šol v dvoranskem lokostrelstvu, ki je potekalo v Kočevju.

V zelo zgodnjih jutranjih urah smo se odpravili na pot proti Dolenjski. Prvič v zgodovini naše šole je Gimnazijo Ravne zastopala celotna lokostrelska ekipa. ZALA FERLINC, ŽIGA DULER in MATIC KADIŠ so z odličnim rezultatom 823 točk premagali vse konkurente in si pristreljali ekipno zlato.

Odlične so bile tudi uvrstitve v posamični konkurenci. Zala je zmagala med licenciranimi dijakinjami v kategoriji “standardni lok”z osvojenimi 250 točkami. Matic in Žiga sta nastopila v močni konkurenci prestižne kategorije”ukrivljeni lok”. Matic je z 290 točkami zasedel 6. mesto med licenciranimi dijaki, Žiga pa je v isti disciplini končal tekmo na 10. mestu z 283 točkami.

Celotni ekipi iskreno čestitamo!

DSCN2167   DSCN2183