Polfinalno državno tekmovanje v odbojki za dijakinje (5. 2. 2015) v Mariboru

V letošnjem šolskem letu so se naše odbojkarice uspele uvrstiti v polfinalni del tekmovanja. Skozi celo šolsko leto so se udeleževale tekmovanj in se vedno uvrstile v naslednji krog tekmovanja. Na koncu so pristale na 5. do 6. mestu v državi med vsemi srednjimi šolami.

ZA USPEH JIM ČESTITAMO!

Na polfinalnem tekmovanju v naši skupini je zmagala 2. gimnazija Maribor, druge so bile dijakinje 1. gimnazije Celje, tretje mesto pa so zasedle naše odbojkarice. Prvi dve ekipi sta se uvrstili v finale in se bosta borili za naslov državnega prvaka.

Našo šolo so zastopale: Ana Beondič, Špela in Vesna Bukovec, Kristina Kerbler, Eva Kogelnik, Eva Šumnik, Bojana Manojlovič, Neža Skuk, Neža Stolnik, Manca Pak, Urška Petrič, Iza Tinta, Tanja Bobek.
Do četrtfinala sta za ekipo igrali še Saša Zdovc in Barbara Jevšnikar.

odbojka3_1      odbojka1_1