Odbojka na mivki

Na polfinalnem turnirju za SŠDP v odbojki na mivki, ZRKOVCI 2014, so nastopili tudi naši tekmovalci…..

Po uspešnih bojih na področnem prvenstvu, ki smo ga organizirali na Ravnah, v našem Športnem parku, smo se z ekipama fantov in deklet odpravili v Zrkovce pri Mariboru, kjer je bil organiziran SŠ polfinalni turnir. Turnir je bil zaradi neugodnih vremenskih razmer že večkrat zamaknjen, tako da je bilo že res ćutiti jesenski hlad.

V množici ekip z vzhodnega dela države so naši fantje osvojili ČETRTO mesto, dekleta pa TRETJE mesto. V obeh kategorijah je tokrat zmaga pripadla igralcem II. Gimnazije MB. Čestitamo.

Čestitamo pa tudi našim dijakom in dijakinjam, saj po celodnevnem turnirju verjetno ni več igralca, ki ne bi iztiskal še zadnje moči za zmago. Na Koroško smo se vrnili ob 18 uri.