Podelitev zlatih priznanj državnega tekmovanja iz znanja nemščine

14. 5. 2013 je bila v prostorih Koroške osrednje knjižnice dr. Franca Sušnika prireditev ob podelitvi zlatih priznanj državnega tekmovanja iz znanja nemščine. Prireditev je v sodelovanju s Slovenskim društvom učiteljev nemškega jezika organiziral aktiv nemščine Gimnazije Ravne na Koroškem. Dijaki naše šole so pod mentorstvom gospe Elizabete Skarlovnik pripravili odličen glasbeni program. Slovesnosti sta se udeležili predstavnici Goethe Instituta Ljubljana in Avstrijskega veleposlaništva v Ljubljani. Goste, nagrajence in dobitnike zlatih priznanj ter njihove mentorje iz vse Slovenije je pozdravil ravnatelj Dragomir Benko. Med dobitniki zlatih priznanj so bili tudi trije dijaki naše šole: Miha Petek, Zala Živič in Timotej Cesar.

Po slovesnosti je bila priložnost za prijetno druženje.

IMG 3336 IMG 3390