Četrtfinalni turnir v odbojki za dijakinje v Celju

18. decembra je odbojkarska ekipa dijakinj igrala turnir za uvrstitev v polfinale državnega prvenstva. Nastopili sta še ekipi 3. Gimnazije Maribor in Gimnazija Celje center.

Naše dijakinje so najprej premagale Mariborčanke. Tekma proti Gimnaziji Celje je bila zelo napeta. Prvi set smo dobile s 25 : 18. V nadaljevanju so obojne pokazale še bolj borbeno igro. Drugi set so dobile dijakinje iz Celja. V odločilnem nizu pa so naše stopile na plin in premagale Celjanke.

Vsem dijakinjam, ki so igrale za našo šolo čestitamo za zmago, saj so odlično zastopale Gimnazijo Ravne.

Našo šolo so zastopale: Špela Bukovec, Vesna Bukovec, Eva Kogelnik, Bojana Manojlović, Ana Beondič, Barbara Jevšnikar, Urška Petrič, Saša Zdovc, Neža Stolnik, Neža Skuk, Kristina Kerbler, Mima Pruš.

photo 1   photo 2_1a

photo 3a   photo