EVROPSKI ZNAK KAKOVOSTI ZA ETWINNING PROJEKT: JAZ-OSEBA (YO-PERSONA)

Lansko šolsko leto so dijaki 3. letnika pri pouku španščine kot drugi tuji jezik sodelovali v projektu eTwinning«Yo-Persona« (Jaz-oseba). Dijaki, ki so bili razdeljeni v mednarodne skupine, so preko spleta (on-line) obravnavali različne teme iz psihologije: čustva, osebnost, samozavest … Poleg naštetih tem so razvijali tudi kritično mišljenje, socialne kompetence, skupinsko delo in kreativnost. V projektu so sodelovale še šole iz Francije, Italije, Portugalske, Španije, Belgije in Poljske, jezik sporazumevanja pa je bil španščina.

Ob koncu projekta smo vložili vlogo za pridobitev Nacionalnega znaka kakovosti, ki smo ga uspešno pridobili. Vse šole, s pridobljenim nacionalnim znakom kakovosti pa se samodejno potegujejo še za najvišje priznanje na evropski ravni, Evropski znak kakovosti.

S ponosom lahko povemo, da je bil za izjemno delo pri projektu eTwinning “Yo-Persona« naši šoli podeljen EVROPSKI ZNAK KAKOVOSTI.

ČESTITKE vsem sodelujočim dijakom!