Vpis v 1. letnik – število prijav na dan 8. 4. 2019

• Gimnazija: 84 prijav

V gimnazijskem programu je število prijav manjše od števila prostih mest (90), zato imamo še nekaj prostih vpisnih mest.

• Gimnazija/Š: 29 prijav

Število prijav za športni oddelek nekoliko presega število prostih mest (do 23), zato se bomo s posamezniki o nadaljnjem šolanju in o morebitnem prenosu prijave še pogovorili.

• Farmacevtski tehnik: 13 prijav

V programu je še dovolj vpisnih mest, zato lahko še vedno prenesete prijavo v program, ki ga bomo izvajali v naslednjem šolskem letu za drugo generacijo bodočih farmacevtskih tehnikov.

Čas za prenose prijav na šolo je do 23. aprila 2019. Dodatne informacije o prijavah in vpisu pa lahko dobite v šolski svetovalni službi: telefonska številka 02 870 51 39,  elektronski naslov marija.krajnc@gimnazija-ravne.si Vabljeni ste tudi na osebni pogovor v šolsko svetovalno službo po predhodnem dogovoru s pomočjo kontaktnih podatkov.